Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Даніель Салем вдочерить дівчинку, яка втратила батьків під час війни

Опубліковано Diana_Iliyina, 05:39, 27.05.2022.  Переглядів: 803  Відправити другу: Даніель Салем вдочерить дівчинку, яка втратила батьків під час війни  Роздрукувати: Даніель Салем вдочерить дівчинку, яка втратила батьків під час війни

8405_278a1ded590b0cad815ff6cb0014e340.jpeg (24.94 Kb)

Телеведучий Даніель Салем з перших днів захищає Україну ра передовій. Чоловік побачив усі жахи війни та хоче оберегти від них маленьку дитину.

У розмові з журналістами Даніель зізнався, що його дуже розчулила історія однієї маленької дівчинки, тому він задумався над її усиновленням. Чоловік спілкувався з дітьми, які стали сиротами під час війни.

"Це так само, як було прийняте мною рішення, 24 я чітко знав, де я опинюся, куди я піду. Я вважаю, що ми - українці, велика нація! На нас зараз поклалася величезна відповідальність - не підвести нашу країну, наших батьків, міста. Одне з таких рішень, яке мене піднесе зсередини, і дасть мені мотивацію рухатися далі, це я вирішив, що я хочу саме вдочерити одну з дівчаток, яка втратила батьків. Під час війни це неможливо зробити, але можна стати опікуном. І після того, як все закінчиться, вона стане офіційно моєю донькою. Може, всиновлю, може, це буде хлопчик, я не знаю", - сказав Салем.

Але наразі усиновлення неможливе, але Салем хоче стати опікуном для дівчинки.

Заява Даніеля шокувала його дружину, адже вона дізналась про його наміри у прямому етері. Але впевнений, що вона підтримує цю ініціативу.

"Я гадаю, вона підтримає. Це не пояснити... Треба розуміти, що є людські життя, які залишаться просто на свавілля долі. Якщо ти можеш зробити для себе щось. Адже ми це робимо для себе, насамперед. Треба розуміти, за що нам вся ця війна. Якщо ми не можемо допомогти близьким, тоді це все дарма. Треба допомагати. Неважливо, де ти служиш, чим займаєшся. Я порахував своєю місією дати життя дитині, яка втратила батьків", - пояснив ведучий.



Нагадаймо, що Салем з дружиною виховують доньку Санта-Луну.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...




Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відео



Новини партнерів


Цікаві новини


Інші новини



Інші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook




Додати на яндекс

добавить на Яндекс



Твій гороскоп