Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Дівчина співака ALEKSEEV хоче отримати український паспорт замість російська

08:14, 12.05.2022

 друкувати

закрити
4131_image_10.jpg (33.51 Kb)

Український співак ALEKSEEV вже тривалий час зустрічається з співачкою Уляною Синецькою. Війна лише зміцнила стосунки пари та наштовхнула їх на важливі думки.

У новому інтерв’ю артист зізнався, що його кохана вирішила відмовитись від свого російського паспорта. Дівчина хоче стати громадянкою України.

"Зрозуміло, якщо вона повернулася сюди, то вона абсолютно на нашому боці. Вона абсолютно вірить у те, що добро на нашому боці. Я як чоловік, який її дуже любить, хочу для неї тільки кращого в майбутньому. Тому я дуже хочу змінити її громадянство", – поділився артист.

Також причиною стало те, що Уляна нещодавно повернулась з Європи та пережила складнощі на кордоні. Тому ALEKSEEV вирішив її допомогти у цій справі.

"Для того, щоб вона заїхала, я поставив її на облік до СБУ. Ми отримали відповідь, що вона може прибути, тільки після цього вона прибула. Це був не найпростіший такий етап. Наступне, чим я займатимуся, я намагатимуся змінити її громадянство, як це вийде. Я розумію, що це буде дуже важко, але я вірю, що у нашій країні нормальні люди, які розуміють ситуацію. Вона живе тут чотири роки зі мною, від самого початку наших стосунків, вона хоче будувати своє майбутнє в нашій країні, поряд зі мною", – сказав Нікіта.


Опубліковано 08:14, 12.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/42356divchina-spivaka-alekseev-hoche-otrimati-ukrainskii-pasport-zamist-rosiiska.html

 друкувати

закрити