Глянець / Діти та сім'я, Фішки / Я чекала слів підтримки, - Ірина Білик розповіла, як відреагував її колишній чоловік на війну

19:26, 06.05.2022

 друкувати

закрити
3007_image_23.jpg (28.79 Kb)

Початок повномасштабної війни в Україні застав співачку Ірину Білик з 5-річним сином під Києвом. Тому зірці довелось втікати звідти, аби бути у безпеці.

У такій складній ситуації артистка чекала підтримки, а саме дбайливих слів від колишнього чоловіка Аслана Ахмадова. Адже екскохані залишились у хороших відносинах.

"Я чекала від нього слів підтримки, але він був теж в шоці. І він писав лише одне: "Боже, коли це все закінчиться, це неможливо". Він дійсно почав розповідати, що відбувається в Україні, що ми з сином поїхали, що нам нема де жити. Але, я так розумію, що потім йому зателефонували друзі і сказали, що небезпечно висловлюватися в Інтернеті. На сьогодні він поїхав до Баку. Там живуть наші бабуся дідусь, він зараз в Азербайджані. Я дуже радію, що в нього також є азербайджанський паспорт", - пояснила артистка.


Опубліковано 19:26, 06.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/dity-fishka/42314ya-chekala-sliv-pidtrimki-irina-bilik-rozpovila-yak-vidreaguvav-ii-kolishnii-cholovik-na-viinu.html

 друкувати

закрити